AD2S66432B
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | AD2S66432B |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVER |
| Πακέτο | 32-CDIP |
| Σε απόθεμα | 259 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 |
|---|
| $184.016 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 259 κομμάτια του Analog Devices Inc. AD2S66432B σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας Πηγή | Dual Supply |
| Τάσης - Προμήθεια | ±14.25V ~ 15.75V, ±14.25V ~ 15.75V |
| Τύπος | Digital Converter to Resolver |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-CDIP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανάλυση (bits) | 14 b, 16 b |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-CDIP (0.900", 22.86mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
AD2S80AKD

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40CDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S80ALD

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40CDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S65412B

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S65424

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S65512

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S80ASE/883B

RESOLVER-TO-DIGITAL CONVERTERAnalog Devices Inc. -
AD2S80AJD

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40CDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S66534

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S80AAD

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40CDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S65422

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S65422B

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S80ASD/883B

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40SBDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S65522

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S65432

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S65432B

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S80ATD

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40CDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S80ABD

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40CDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S66431B

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc. -
AD2S80ASD

IC R/D CONV 10/12/14/16B 40CDIPAnalog Devices Inc. -
AD2S65412

DIGITAL TO SYNCHRO OR RESOLVERAnalog Devices Inc.
