5962-85127023A
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 5962-85127023A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 12BIT SAR 28LCC |
| Πακέτο | 28-LCC (11.43x11.43) |
| Σε απόθεμα | 141 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 2.73KHzCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 |
|---|
| $268.127 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 141 κομμάτια του Analog Devices Inc. 5962-85127023A σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | ±11.4V ~ 16.5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-LCC (11.43x11.43) |
| Σειρά | Military, MIL-STD-883 |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | - |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 0:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-LCC |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 12 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 5962-8512702 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
5962-8513001VSA

SPACE 8-CH, 4.5-V TO 5.5-V BUFFEN/A -
5962-8508401VEA

BCD-TO-DECIMAL DECODERS/DRIVERSN/A -
5962-8409901VRA

OCTAL D-TYPE FLIP-FLOPS WITH CLEN/A -
5962-8512801VRA

OCTAL D-TYPE TRANSPARENT LATCHESN/A -
5962-8416201VCA

54HC164 8-BIT PARALLEL-OUT SERIAN/A -
5962-8409901VSA

54HC273 OCTAL D-TYPE FLIP-FLOPSN/A -
5962-8512702XA

IC ADC 12BIT SAR 28CDIPAnalog Devices Inc. -
5962-8512703XA

12-BIT SAR ADCIntersil -
5962-8501002YA

5962-8501002YARochester Electronics, LLC -
5962-8513103EAS2335

IC SWITCH 4PSTX2 300OHM 16CERDIPHarris Corporation -
5962-8512704XA

ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1Intersil -
5962-8416201VDA

8-BIT PARALLEL-OUT SERIAL SHIFTN/A -
5962-8415001VFA

54HC109 DUAL J-K POSITIVE-EDGE-TN/A -
5962-8513001VRA

SPACE 8-CH, 4.5-V TO 5.5-V BUFFEN/A -
5962-8512701XA

IC ADC 12BIT SAR 28CDIPAnalog Devices Inc. -
5962-85127013A

IC ADC 12BIT SAR 28LCCAnalog Devices Inc. -
5962-85016013A

INTERRUPT CONTROLLERIntersil -
5962-8513102XA

IC MUX DUAL 8:1 1.5KOHM 28CERDIPHarris Corporation -
5962-8513102XA

IC SW SP8TX2 1.5KOHM 28CERDIPIntersil -
5962-8512703XA

AD574A - ADC, SUCCESSIVE APPROXIHarris Corporation
