5962-0150601HXA
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 5962-0150601HXA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Analog Devices Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | DUAL CH, 14-BIT ADC ( AD13465) |
| Πακέτο | 68-CLCC (24.13x24.13) |
| Σε απόθεμα | 69 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 |
|---|
| $543.068 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Analog Devices Inc..Έχουμε τα 69 κομμάτια του Analog Devices Inc. 5962-0150601HXA σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 3.135V ~ 3.465V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 4.85V ~ 5.25V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 68-CLCC (24.13x24.13) |
| Σειρά | AD13465 |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 65M |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 68-CLCC |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 14 |
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential, Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αρχιτεκτονική | Pipelined |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
5962-0152001QPA

6-A/6-A SINGLE-CHANNEL GATE DRIVN/A -
5962-0152001VPA

SPACE-GRADE QMLV, 6-A/6-A SINGLEN/A -
5962-0151801QZC

IC FPGA 69 I/O 84CQFPMicrochip Technology -
5962-0153001QXA

SMJ320VC5416 FIXED-POINT DSPN/A -
5962-0151801QYC

IC FPGA 174 I/O 208CQFPMicrochip Technology -
5962-0054302QYC

IC FPGA 171 I/O 208CQFPMicrochip Technology -
5962-0151801QXC

IC FPGA 203 I/O 256CQFPMicrochip Technology -
5962-0151802QXC

IC FPGA 203 I/O 256CQFPMicrochip Technology -
5962-0151201VPA

SPACE-GRADE QMLV, 1.5-A/1.5-A DUN/A -
5962-0054301QYC

IC FPGA 171 I/O 208CQFPMicrochip Technology -
5962-0051401V2A

RADIATION-TOLERANT QMLV, 3-A/3-AN/A -
5962-0254501MZA

DUAL WIDEBAND, LOW NOISE, VOLTAGN/A -
5962-0053901QYC

MILITARY GRADE C33 FLOATING-POINN/A -
5962-0054302QXC

IC FPGA 203 I/O 256CQFPMicrochip Technology -
5962-0151802QYC

IC FPGA 174 I/O 208CQFPMicrochip Technology -
5962-0054301QXC

IC FPGA 203 I/O 256CQFPMicrochip Technology -
5962-0051401VPA

UC1708-SP NON-INVERTING HIGH SPEN/A -
5962-0052102VFA

RADIATION-HARDENED QMLV, SINGLE-N/A -
5962-0053901QYA

MILITARY GRADE C33 FLOATING-POINN/A -
5962-0051401VEA

RADIATION-TOLERANT QMLV, 3-A/3-AN/A
