S-1411G40-K8T2U4
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | S-1411G40-K8T2U4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ABLIC Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC WATCHDOG 8TMSOP |
| Πακέτο | 8-TMSOP |
| Σε απόθεμα | 126452 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | S-1410, S-1411 SeriesS-1410, S-1411 Series |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 4000 |
|---|
| $0.318 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς ABLIC Inc..Έχουμε τα 126452 κομμάτια του ABLIC Inc. S-1411G40-K8T2U4 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 0.9V ~ 6V |
| Τύπος | Watchdog Circuit |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-TMSOP |
| Σειρά | S-1411 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C (TA) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | - |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 3.8 µA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | S-1411 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
S-1411H42-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc. -
S-1411H47-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc. -
S-1410K30-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc. -
S-1411I25-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc. -
S-1410J28-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1410J47-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc. -
S-1410J41-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1412CS

COMP O= .531,L= .94,W= .041Century Spring Corp -
S-1411CS

COMP O= .500,L= .88,W= .045Century Spring Corp -
S-1411G28-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1410J27-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc. -
S-1411H30-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1410I45-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1411J30-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1411J28-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1411J36-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1411J45-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1410L30-K8T2U4

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOPABLIC Inc. -
S-1411G27-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc. -
S-1411H27-A8T1U4

IC OSC WATCHDOG HSNT8-AABLIC Inc.
